element01
element03


Rozlosovanie 2. Liga 2018

Aktuálne kolo

13.kolo
33.týždeň



Dohrávky














11.kolo

31.týždeň

TC Draci - Relax B 2-0

Zavar -
C-Team 3.8.Piatok
Hanák
-
Bačík
1:6 6:2 6:2




odložené
Sedláček
-
Bachratý
4:6 7:5 7:5





Kojš/Červeňák
-
Horáček/Bodoríková
4:5 prerušené

12.kolo

32.týždeň

Jaslovské B. - Zavar 14.8.Utorok
C-Team - Parateam 2-1



odložené

Vomasta
-
Bojanov
6:0 6:2






Diener
-
Holický
6:3 4:6 6:7






Melišík/Kulka
-
Holický/Bojanov
6:1 6:1

Spartacus - Parateam 3-0

Zavar - Relax B 1-2
P.Haršány
-
Mikuláš
6:1 6:1

Baroš
-
Bačík
 1:6 1:6
Augustín
-
Bojanov
6:2 6:2

Paulech
-
Bachratý
0:6 0:6
Tibenský
-
Holický
6:2 6:3

Mršťák/Žitník
-
Horáček/Repta
6:1 6:1
LTC - C-Team 18.8.Sobota

LTC - Jaslovské B. 1-2





Mrva
-
Bobák
6:3 3:6 6:3





Novanský
-
Rapant
W.O.






Tuchyňa/Mrva
-
Bokor/Junas
4:6 1:6




















priebežný stav


























1.kolo
19. týždeň

2.kolo
20. týždeň









Spartacus - Zavar 3-0

LTC - Spartacus 0-3
Hanzel
-
Baroš
6:1 6:2

Novanský
-
Tibenský
4:6 1:6
Augustín
-
Mitas
6:1 6:3

Mrva
-
Haršány P.
3:6 0:6
V.Haršány/Zaťko
-
Mršťák/Žitník
6:1 6:1

Tuchyňa/Mrva
-
Hanzel/V.Haršány
3:6 0:6
Jaslovské B. - C-Team 3-0

Relax B - Jaslovské B. 1-2
Bobák
-
Vomasta
7:5 6:3

Bačík
-
Vyskoč
1:6 6:4 6:4
Rapant
-
Melišík
6:2 6:1

Bachratý
-
Bobák
6:4 3:6 3:6
Bokor/Schmidt
-
Diener/Kulka
7:5 6:4

Bodoríková/Friedrich
-
Bokor/Junas
3:6 1:6
TC Draci - LTC 2-1

Zavar - Parateam 1-2
Kojš/Žitný -
Tuchyňa/Trokšiar
6:2 7:6

Mitas
-
Holický
4:6 3:6
Sedláček
-
Mrva
7:5 2:6 2:6

Baroš
-
Paulíček
7:5 5:7 3:6
Hanák
-
Novanský
6:4 6:0

Mršťák/Žitník - Bojanov/Mikuláš 6:2 7:5
Relax B - Parateam 2-1

C-Team - TC Draci 1-2
Bačík
-
Valent
7:6 6:2

Melišík
-
Červeňák
6:2 6:3
Friedrich/Bodoríková
-
Paulíček/Holický
6:2 6:3

Diener/Vomasta
-
Sedláček/Kojš
5:7 5:7
Bachratý
-
Mikuláš
5:7 1:6

Kulka
-
Hanák
4:6 3:6









3.kolo
21. týždeň

4.kolo
22. týždeň









Spartacus - C-Team 3-0

Spartacus - Relax B 3-0
Tibenský
-
Vomasta
4:6 6:3 6:2

Hanzel
-
Bachratý
6:4 6:4
P.Haršány
-
Melišík
6:1 6:1

Tibenský
-
Bačík
6:1 6:2
V.Haršány/Hanzel
-
Diener/Kulka
6:2 6:3

V.Haršány/Zaťko
-
Horáček/Bodoríková
6:1 6:1
TC Draci - Zavar 1-2

Parateam - LTC 2-1
Červenák
-
Mitas
6:4 4:6 3:6

Mikuláš
-
Novanský
6:3 6:2
Hanák
-
Baroš
6:4 4:6 1:6

Paulíček
-
Mrva
2:6 1:6
Sedláček/Kojš M.
-
Mršťák/Žitník
6:0 6:3

Holický/Valent
-
Tuchyňa/Trokšiar
6:3 6:4
Parateam - Jaslovské B. 0-3

Jaslovské B. - TC Draci 2-1
Valent
-
Bobák
2:6 2:6

Bobák
-
Sedláček
4:6 3:6
Paulíček
-
Vyskoč
2:6 4:6

Rapant
-
Hanák
6:2 6:1
Holický/Bojanov
-
Bokor/Junas
2:6 1:6

Bokor/Schmidt
-
Kojš/Puškáš
W.O.
LTC - Relax B 1-2

C-Team - Zavar 2-1
Mrva
-
Bačík
6:2 6:2

Diener/Melišík
-
Mršťák/Žitník
3:6 6:4 7:5
Trokšiar
-
Bachratý
2:6 1:6

Melišík
-
Baroš
4:6 2:6
Novanský/Tuchyňa
-
Bodoríková/Friedrich 
6:0 4:6 3:6

Vomasta
-
Mitas
6:7 6:4 6:1









5.kolo
23. týždeň

6.kolo
24. týždeň









TC Draci - Spartacus 0-3

Parateam - Spartacus 0-3
Sedláček
-
Tibenský
6:7 3:6

Bojanov
-
P.Haršány
1:6 1:6
Hanák
-
P.Haršány
3:6 0:6

Paulíček
-
Augustín
4:6 3:6
Kojš/Závodný
-
Zaťko/V.Haršány
W.O.

Mikuláš/Valent
-
V.Haršány/Hanzel
6:7 1:6
Parateam - C-Team 3-0

Relax B - TC Draci 1-2
Mikuláš/Bojanov
-
Diener/Vomasta
4:6 6:4 6:3

Bačík
-
Červeňák
6:0 6:4
Holický
-
Kulka
6:1 7:6

Bachratý
-
Hanák
4:6 1:6
Valent
-
Melišík
7:5 6:4

Szalo/Repta
-
Kojš/Sedláček
1:6 0:6
Relax B - Zavar 2-1

C-Team - LTC 1:2
Bachratý
-
Baroš
4:6 6:3 6:3

Vomasta
-
Novanský
4:6 5:7
Bačík
-
Paulech
6:2 6:3

Melišík
-
Mrva
3:6 4:6
Friedrich/Bodoríková
-
Mršťák/Žitník
0:6 7:6 3:6

Diener/Kulka
-
Tuchyňa/Trokšiar
6:4 6:4
Jaslovské B. - LTC 3-0

Zavar - Jaslovské B. 0-3
Rapant
-
Tuchyňa
6:0 6:3

Baroš
-
Rapant
3:6 2:6
Bobák
-
Novanský
6:1 6:3

Paulech
-
Bobák
2:6 4:6
Bokor
-
Mrva
6:2 6:0

Mršťák/Žitník
Junas/Vyskoč 6:0 1:6 2:6









7.kolo
25. týždeň














Jaslovské B. - Spartacus 2-1





Bobák
-
Haršány P.
1:6 2:6





Bokor/Junas
-
Augustín/Haršány
6:4 2:6 6:3





Rapant
-
Tibenský
6:2 3:6 6:1




LTC - Zavar 1-2





Novanský
-
Baroš
6:3 1:6 1:6





Trokšiar -
Paulech 1:6 6:7




Mrva
-
Žitník
6:2 6:4




C-Team - Relax B 0-3





Melišík
-
Bačík
1:6 4:6





Diener/Kulka
-
Friedrich/Bodoríková
2:6 6:3 1:6





Vomasta
-
Bachratý
5:7 6:4 6:7





TC Draci - Parateam 2-1





Hanák
-
Bojanov
6:3 6:2





Puškáš
-
Mikuláš
2:6 2:6





Kojš/Závodný
-
Holický/Paulíček
2:6 6:2 6:3
































8.kolo
26. týždeň

9.kolo
27. týždeň









Zavar - Spartacus 0-3

Spartacus - LTC 3-0
Baroš
-
P.Haršány
1:6 1:6

P.Haršány
-
Trokšiar
6:1 6:1
Žitník
-
Tibenský
1:6 2:6

Tibenský
-
Mrva
6:3 4:6 6:4
Mršťák/Žitník
-
V.Haršány/Zaťko
2:6 2:6

V.Haršány/Zaťko
-
Novanský/Tuchyňa
W.O.
C-Team - Jaslovské B. 1-2

Jaslovské B. - Relax B 3-0
Vomasta
-
Bobák
7:5 7:5

Bobák
-
Bačík
6:1 6:0
Melišík
-
Vyskoč
1:6 3:6

Rapant
-
Bachratý
6:1 6:3
Diener/Kulka
-
Bokor/Shmidt
5:7 3:6

Bokor/Junas
-
Horáček/Repta
6:1 6:0
LTC - TC Draci 1-2

Parateam - Zavar 3-0
Mrva
-
Závodný
6:2 6:4

Paulíček
-
Zošák
6:3 6:2
Trokšiar
-
Hanák
W.O.

Bojanov
-
Paulech
6:0 6:1
Tuchyňa/Novanský
-
Kojš/Sedláček
3:6 3:6

Valent/Holický
-
Mršťák/Žitník
6:2 6:4
Parateam - Relax B 1-2

TC Draci - C-Team 3-0
Bojanov
-
Bachratý
2:6 2:6

Hanák
-
Melišík
6:3 7:5
Paulíček
-
Bačík
0:6 2:6

Závodný
-
Vomasta
6:1 4:6 6:4
Holický/Valent
-
Horáček/Friedrich
4:6 6:4 6:4

Kojš/Sedláček
-
Diener/Kulka
6:2 6:3












prestávka





10.kolo
30. týždeň

11.kolo
31. týždeň









C-Team - Spartacus 0-3
Relax B - Spartacus 0-3
Melišík
-
Tibenský
4:6 3:6

Bachratý
-
Augustín
6:3 4:6 1:6
Vomasta
-
P.Haršány
1:6 4:6

Bačík
-
Tibenský
6:7 4:6

Diener/Kulka
-
V.Haršány/Zaťko
4:6 3:6

Horáček/Bodoríková
-
Haršány V./Zaťko
2:6 4:6
Zavar - TC Draci 0-3

LTC - Parateam 2-1
Mršťák/Žitník
-
Sedláček/Kojš
6:4 3:6 1:6

Mrva
-
Paulíček
6:0 6:1
Paulech
-
Červeňák
0:6 1:6

Novanský
-
Mikuláš
W.O.

Baroš
-
Závodný
5:7 3:6

Tuchyňa/Mrva
Holický/Valent 6:0 6:1
Jaslovské B. - Parateam 2-1
TC Draci - Jaslovské B. 1-2
Bokor
-
Mikuláš
6:3 4:6 3:6

Hanák
-
Rapant
3:6 1:6
Bobák
-
Bojanov
6:1 6:2

Závodný
-
Vyskoč
6:4 6:7 6:3
Vyskoč
-
Paulíček
7:5 6:3

Kojš/Sedláček
-
Bokor/Schmidt
6:7 1:6
Relax B - LTC 1-2
Zavar - C-Team 3.8.Piatok
Bachratý
-
Mrva
1:6 3:6




odložené
Bačík
-
Trokšiar
6:1 6:3





Friedrich/Bodoríková
-
Tuchyňa/Mrva
2:6 1:6














12.kolo
32. týždeň

13.kolo
33. týždeň









Spartacus - TC Draci 1-2

Spartacus - Parateam 16.8.Štvrtok
P.Haršány
-
Závodný
6:2 6:4





Augustín
-
Hanák
1:6 2:6





V.Haršány/Zaťko
-
Kojš/Sedláček
6:3 2:6 2:6





C-Team - Parateam 9.8.Štvrtok

TC Draci - Relax B 14.8.Utorok



odložené























Zavar - Relax B 10.8.Piatok

LTC - C-Team 18.8.Sobota



odložené























LTC - Jaslovské B. 1-1

Jaslovské B. - Zavar 14.8.Utorok
Mrva
-
Bobák
6:3 3:6 6:3




Novanský
-
Rapant
W.O.























14.kolo
34. týždeň














Spartacus - Jaslovské Bohunice





Zavar - LTC





Relax B - C-Team





Parateam - TC Draci

























15.kolo
35. týždeň
16.kolo
36. týždeň
17.kolo
37. týždeň












o postup
A1 - A4
A3 - A1
A1 - A2
A2 - A3
A4 - A2
A3 - A4
o umiestnenie
B1 - B4
B3 - B1
B1 - B2
B2 - B3
B4 - B2
B3 - B4


 

element02
element04