element01
element03



Rozlosovanie VET 50+ 2018

o titul

3.kolo
37.týždeň














JAF Holz Moka -Empire A
11.9.Utorok
Empire B
Kapurková  1-2



odložené
Tibenský -
Jánošík 2:6 1:6





Turanský -
Grančič
6:1 6:2





Tibenský/Banczi -
Jánošík/Zwiržina 3:6 3:6









o umiestnenie

3.kolo
37.týždeň














Jaslovské B. -Biogal
11.9.Utorok

Smolenice

Modranka 50 16.9.Nedela



odložené









































o titul

2.kolo
36.týždeň














JAF Holz Moka -Empire B 3-0

Empire A

Kapurková 3-0
Uhlár
-
Turanský
6:1 6:1

Vrábel
-
Jánošík
7:6 1:6 11:9
Závodný
-
Krajčovič
6:0 6:3

Toszegi
-
Zwiržina
6:4 6:1
Uhlár/Uhrovič
-
Kojš/Banczi
6:4 6:3

Vrábel/Chovanec
-
Jánošík/Tunega
7:6 6:4









o umiestnenie

2.kolo
36.týždeň














Jaslovské B. -Smolenice 1-2

Biogal
Modranka 50 0-1
Mráz
-
Bachratý
6:4 7:6

Šulko/Šujan
Novák/Zvolenský
4:6 2:6
Schmidt
-
Forner
3:6 3:6





Schmidt/Lehen
-
Forner/Kormúth
3:6 4:6
































o titul

1.kolo
35.týždeň














Kapurková
-JAF Holz Moka
2-1

Empire A

Empire B
2-1
Grančič
-
Uhlár
0:6 0:6

Vrábel
-
Kojš
6:3 6:1
Jánošík -
Závodný
6:1 6:2

Benkovič
-
Turanský
7:6 6:3
Jánošík/Zwiržina
-
Závodný/Uhrovič 6:2 6:1

Toszegi/Benkovič
-
Banczi/Krajčovič
5:7 2:6









o umiestnenie

1.kolo
35.týždeň














Modranka 50
-Jaslovské B.
1-2

Biogal
-Smolenice
2-1
Gažo
-
Schmidt
4:6 3:6

Melišík
-
Forner
3:6 2:6
Novák
-
Mráz
3:6 3:6

Vépy
-
Bachratý
6:1 4:6 10:7
Zvolenský/Maček
-
Lehen/Nadaský
6:1 6:4

Šulko/Šujan
-
Bachratý/Kormúth
4:6 7:6 10:7




































1.kolo
19. týždeň

2.kolo
20. týždeň









Kapurková - Smolenice C 3-0

Smolenice C - Jaf Holz Moka 0-3
Grančič
-
Jakubec
W.O.

Forner
-
Uhlár
1:6 1:6
Jánošík/Skokan
-
Kormúth/Vajgel
6:2 6:1

Bachratý
-
Kolbík
1:6 0:6
Tunega
-
Bachratý
7:5 6:3

Kormúth/Vajgel
-
Uhrovič/Závodný
0:6 0:6
Jaslovské B. - Jaf Holz Moka 0-3

Kapurková
- TC Modranka
3-0
Ján Schmidt
-
Závodný
3:6 1:6

Zwiržina
-
Martinus
6:3 6:1
Mráz
-
Kolbík
0:6 1:6

Grančič
-
Gažo
3:6 6:1 7:5
Lehen/Jakabšic
-
Závodný/Uhrovič
0:6 6:4 3:6

Jánošík/Skokan
-
Novák/Zvolenský
6:4 6:3
TC Modranka 50 - Biogal 2-1

Empire A - Jaslovské B. 3-0
Gažo
-
Šujan 1:6 3:6

Puškár
-
Mráz
6:3 6:4
Novák
-
Šulko
6:3 5:7 10:8

Vrábel
-
Ján Schmidt
6:1 6.1
Martinus/Zvolenský -
Ruisl/Vépy
3:6 7:6 10:5

Chovanec/Toszegi
-
Lehen/Jakabšič
6:1 7:5
Empire B - Empire A 1-2

Biogal - Empire B 0-3
Krajčovič
-
Vrábel
2:6 4:6

Šulko
-
Kojš
6:3 4:6 7:10
Turanský
-
Puškár
6:4 6:2

Vépy
-
Tibenský
0:6 2:6
Hlavna/Kojš
-
Chovanec/Toszegi
4:6 4:6

Šulko/Šujan
-
Kojš/Turanský
3:6 6:3 4:10









3.kolo
21. týždeň

4.kolo
22. týždeň









Empire B - Smolenice C 3-0

Empire A - Smolenice C 2-1
Kojš
-
Bachratý
6:2 6:4

Vrábel
-
Bachratý
6:0 6:1
Tibenský
-
Forner
6:4 6:4

Puškár
-
Forner
5:7 2:6
Banczi/Krajčovič
-
Bachratý/Kormúth
6:3 6:1

Chovanec/Toszegi
-
Forner/Kormúth
7:6 6:4
Biogal - Empire A 0-3

TC Modranka 50 - Empire B 0-3
Ruisl
-
Vrábel
4:6 2:6

Novák
-
Kojš
3:6 6:3 7:10
Šujan
-
Puškár
4:6 0:6

Martinus
-
Turanský
1:6 3:6
Šujan/Vépy
-
Chovanec/Toszegi
2:6 3:6

Salcer/Zvolenský
-
Krajčovič/Banczi
3:6 6:7
Jaslovské B. - TC Modranka 50 2-1

Biogal - Jaf Holz Moka 0-3
Mráz
-
Gažo
6:2 6:1

Vépy
-
Uhlár
1:6 1:6
Ján Schmidt
-
Novák
6:3 2:6 4:10

Ruisl/Šujan
-
Uhlár/Uhrovič
2:6 2:6
Lehen/Nádaský
-
Martinus/Zvolenský
6:2 6:3

Ruisl
-
Malženický
1:6 1:6
Jaf Holz Moka - Kapurkova 2-1

Jaslovské B. - Kapurková 2-1
Kolbík
-
Jánošík
4:6 7:5 8:10

Ján Schmidt
-
Grančič
5:7 6:1 10:4
Malženický
-
Tunega
6:2 6:1

Mráz
-
Tunega
7:5 6:1
Kolbík/Uhlár
-
Jánošík/Grančič
6:3 6:2

Lehen/Joz.Schmidt
-
Zwiržina/Skokan
6:3 1:6 7:10









5.kolo
23. týždeň

6.kolo
24. týždeň









Biogal - Smolenice C 2-1

Jaslovské B. - Smolenice C 2-1
Ruisl
-
Bachratý
7:5 6:4

Ján Schmidt
-
Bachratý
6:1 6:4
Šujan
-
Forner
2:6 2:6

Mráz
-
Forner
3:6 1:6
Ruisl/Vépy
-
Bachratý/Kormúth
6:4 6:2

Lehen/Jakabšic
-
Kormúth/Vajgel
6:2 6:2
Empire B - Jaslovské B. 2-1

Kapurková - Biogal 2-1
Kojš
-
Mráz
1:6 2:6

Skokan
-
Šujan
0:6 2:6
Krajčovič
-
Ján Schmidt
6:2 6:1

Tunega
-
Vépy
6:1 7:5
Banczi/Hlavna
-
Lehen/Nadaský
6:1 6:1

Jánošík/Špajdel
-
Šujan/Ruisl
6:4 6:3
Kapurkova - Empire A 2-1

Jaf Holz Moka - Empire B 3-0
Grančič
-
Vrábel
2:6 3:6

Kolbík
-
Turanský
6:3 6:3
Jánošík
-
Puškár
6:1 6:1

Malženický
-
Tibenský
6:4 6:2
Jánošík/Zwiržina
-
Puškár/Chovanec
6:4 6:1

Uhrovič/Uhlár
-
Banczi/Krajčovič
6:2 6:2
TC Modranka 50 - Jaf Holz Moka 0-3

Empire A - TC Modranka 50 2-1
Gažo
-
Malženický
4:6 0:6

Vrábel
-
Zvolenský
6:3 7:5
Novák/Uhlík
-
Malženický/Uhrovič
1:6 5:7

Puškár
-
Martinus
6:4 6:2
Zvolenský/Martinus
-
Závodný/Kolbík
6:3 1:6 3:6

Chovanec/Toszegi
-
Novák/Zvolenský
2:6 5:7









7.kolo
25. týždeň














Smolenice C - TC Modranka 50 2-1





Forner
-
Novák
2:6 6:2 10:3





Bachratý
-
Gažo
3:6 6:2 10:2





Kormúth/Bachratý
-
Novák/Zvolenský
3:6 3:6





Jaf Holz Moka - Empire A 3-0





Kolbík
-
Vrábel
6:3 7:5





Malženický
-
Puškár
6:1 6:0





Uhrovič/Malženický
-
Puškár/Toszegi
6:2 6:3





Empire B - Kapurkova 1-2





Tibenský
-
Grančič
6:1 6:1





Turanský
-
Jánošík
1:6 1:6





Tibenský/Krajčovič
-
Jánošík/Zwiržina
3:6 0:6





Biogal - Jaslovské B. 3-0





Šujan
-
Mráz
4:6 6:2 10:5





Ruisl
-
Lehen
7:5 6:3





Ruisl/Vépy
-
Lehen/Schmidt Ja.
7:5 2:6 10:7
























8.kolo
26. týždeň

9.kolo
27. týždeň









Smolenice C - Kapurková 1-2

Jaf Holz Moka - Smolenice C 2-1
Forner
-
Špajdel
6:1 6:1

Malženický
-
Forner
6:1 6:0
Kormúth
-
Tunega
2:6 4:6

Závodný

Bachratý
6:3 5:7 9:11
Jakubec/Vajgel
-
Jánošík/Špajdel
1:6 3:6

Závodný/Uhrovič
-
Kormúth/Vajgel
6:1 6:0
Jaf Holz Moka - Jaslovské B. 3-0

Kapurková - TC Modranka 50 1-2
Malženický
-
Mráz
6:0 6:2

Tunega
-
Uhlík
6:4 6:3
Závodný
-
Lehen
6:1 6:2

Špajdel
-
Macek
1:6 1:6
Závodný/Uhrovič
-
Schmidt/Jakabšic
6:1 6:1

Tunega/Zwiržina
-
Novák/Zvolenský
5:7 2:6
Biogal - TC Modranka 50 2-1

Jaslovské B. - Empire A 1-2
Šujan
-
Martinus
6:1 6:0

Ján Schmidt
-
Vrábel
2:6 1:6
Ruisl
-
Gažo
6:3 6:2

Mráz
-
Toszegi
1:6 6:4 10:7
Ruisl/Vépy
-
Novák/Zvolenský
4:6 2:6

Lehen/Nádaský
-
Chovanec/Vrábel
1:6 1:6
Empire A - Empire B 1-2

Empire B - Biogal 2-1
Vrábel
-
Tibenský
6:4 6:2

Kojš
-
Šujan
4:6 6:0 6:10
Chovanec
-
Turanský
3:6 2:6

Turanský
-
Ruisl
6:4 6:4
Vrábel/Toszegi
-
Banczi/Krajčovič
7:6 1:6 6:10

Turanský/Krajčovič
-
Ruisl/Vépy
6:0 5:7 10:5









Prestávka









10.kolo
30. týždeň

11.kolo
31. týždeň









Smolenice C - Empire B 1-2

Smolenice C - Empire A 0-3
Forner
-
Kojš
6:3 6:1

Forner
-
Vrábel
0:6 6:4 6:10
Vajgel
-
Turanský
2:6 2:6

Bachratý
-
Benkovič
5:7 4:6
Kormúth/Vajgel
-
Krajčovič/Turanský
2:6 2:6

Kormúth/Bachratý
-
Chovanec/Toszegi
2:6 2:6
Empire A - Biogal 3-0
Empire B - TC Modranka 50 3-0
Vrábel
-
Šujan
6:2 6:3

Kojš
-
Martinus
6:2 6:2
Benkovič
-
Vépy
6:1 6:1

Tibenský
-
Gažo
6:1 6:1
Chovanec/Toszegi
-
Ruisl/Melišík
6:3 6:3

Krajčovič/Banczi
-
Maček/Gažo
6:1 6:3
TC Modranka 50 - Jaslovské B. 0-3
Jaf Holz Moka - Biogal 3-0
Gažo
-
Schmidt Ján
3:6 3:6

Malženický
-
Ruisl
6:2 6:1
Maček
-
Mráz
2:6 3:6

Závodný
-
Šujan
6:0 6:1
Martinus/Zvolenský
-
Schmidt/Jakabšic
3:6 4:6

Závodný/Uhrovič
-
Ruisl/Melišík
6:3 6:7 10:7
Kapurková - Jaf Holz Moka 0-3
Kapurková - Jaslovské B. 2-1
Tunega
-
Závodný
3:6 2:6

Tunega

Ján Schmidt
2:6 6:1 10:3
Jánošík
-
Uhlár
3:6 3:6

Grančič
-
Mráz
1:6 7:5 6:10
Grančič/Zwiržina
-
Malženický/Uhrovič
2:6 2:6

Jánošík/Skokan
-
Ťažký/Lehen
6:2 7:5









12.kolo
32. týždeň

13.kolo
33. týždeň









Smolenice C - Biogal 1-1

Smolenice C - Jaslovské B. 2-1
Kormúth/Bachratý
-
Šulko/Melišík
2:6 4:6

Forner
-
Jan Schmidt
6:1 6:3
Forner
-
Vépy
6:0 6:3

Bachratý
-
Mráz
6:7 2:6





Forner/Kormúth
-
Schmidt/Jakabšic
6:0 6:3
Jaslovské B. - Empire B 0-3

Biogal - Kapurková 1-2
Schmidt
-
Kojš
3:6 6:2 3:10

Vépy
-
Grančič
3:6 4:6
Mráz
-
Tibenský
1:6 4:6

Melišík
-
Tunega
3:6 2:6
Schmidt Jo./Ťažký
-
Krajčovič/Banczi
1:6 0:6

Šulko/Melišík
-
Skokan/Zwiržina
6:7 6:0 10:5
Empire A - Kapurková 1-2

Empire B - Jaf Holz Moka 0-3
Vrábel
-
Jánošík
4:6 4:6

Kojš

Uhlár
1:6 0:6
Benkovič
-
Tunega
6:3 6:3

Hlavna
-
Malženický
1:6 2:6
Toszegi/Benkovič
-
Jánošík/Grančič
2:6 3:6

Krajčovič/Kojš
-
Uhrovič/Malženický
0:6 3:6
Jaf Holz Moka - TC Modranka 50 2-1

TC Modranka 50 - Empire A 1-2
Uhlár
-
Martinus
6:2 6:1

Gažo
-
Vrábel
3:6 4:6
Závodný/Uhrovič
-
Maček/Uhlík
6:1 6:4

Martinus
-
Toszegi
5:7 3:6
Malženický/Kolbík
-
Novák/Zvolenský
4:6 6:7

Novák/Zvolenský
-
Benkovič/Toszegi
6:4 7:5









14.kolo
34. týždeň














TC Modranka 50 - Smolenice C 2-1





Novák
-
Forner
7:6 2:6 10:7





Macek
-
Bachratý
3:6 1:6





Zvolenský/Lukačovič
-
Bachratý/Kormúth
6:3 6:4





Empire A - Jaf Holz Moka 1-2





Vrábel
-
Malženický
3:6 6:3 6:10





Benkovič
-
Kolbík
6:7 2:6





Toszegi/Benkovič
-
Uhrovič/Kolbík
1:5 skreč U/K





Kapurková - Empire B 2-1





Jánošík
-
Turanský
6:3 6:2





Grančič
-
Krajčovič
3:6 3:6





Jánošík/Tunega
-
Kojš/Banczi
6:3 6:0





Jaslovské B. - Biogal 2-1





Schmidt Ján
-
Šujan
6:1 6:1





Mráz
-
Melišík
6:3 6:1





Lehen/Jakabšic
-
Vépy/Šulko
3:6 1:6

















15.kolo
35. týždeň
16.kolo
36. týždeň
17.kolo
37. týždeň











o titul
Kapurková
- JAf Holz Moka

Jaf Holz Moka
- Empire B

Jaf Holz Moka
- Empire A
Empire A
- Empire B

Empire A
- Kapurková

Empire B
- Kapurková











o umiestnenie
Modranka 50
- Jaslovské B.

Jaslovské B. - Smolenice
Jaslovské B. - Biogal
Biogal
- Smolenice

Biogal - Modranka 50
Smolenice - Modranka 50





element02
element04